paintbrush iconStworzymy Ci logo lub całą identyfikację wizualną

Logo jest zwykle pierwszym elementem identyfikacji wizualnej, z którym ludzie mają styczność, poznając daną markę. Jakie powinno być dobre logo? Jednym z ważnych czynników jest jego prostota i, co z tego wynika, uniwersalność. Pamiętaj, że logo może znaleźć się zarówno na wizytówce jak i na kubku czy też wyszyte na koszulce. Każda technika ma swoje charakterystyczne ograniczenia co do ilości kolorów, wierności odwzorowania szczegółów itp. Istotna może być również spójność z istniejącymi elementami identyfikacji wizualnej. Zobacz co dokładnie możemy Ci zaproponować.

sprawdź szczegóły

 

word iconZaprojektujemy Ci indywidualną i oryginalną stronę www

Nie każdy zna się na komputerach lub na internecie dlatego staramy się aby layouty stron internetowych, które projektujemy charakteryzowały się dużą czytelnością. To jest jedna z podstaw, których się trzymamy. Każdy odwiedzający stronę może wtedy w łatwy sposób i szybko dotrzeć do informacji, które go interesują. Równie niezbędnym aspektem przy tym jest UX (User Experience) czyli całość wrażeń, jakie doświadcza użytkownik przy poruszaniu się po stronie www. Do wszystkich reguł, które warunkują przejrzystą i funkcjonalną stronę www zawsze staramy się też dodać trochę artyzmu. Dobierzemy odpowiednią kolorystykę, idealne zdjęcia oraz dopasowaną typografię.

sprawdź szczegóły

project iconProfesjonalnie przygotujemy projekty do produkcji

Sam projekt jest pomysłem, który można wyrazić na wiele różnych sposobów. Czasami jest to logo, czasem ciekawe oklejenie samochodu, przyciągająca uwagę koszulka a czasami zwykła ulotka. Jeżeli projekt nie jest odpowiednio przygotowany do produkcji, może się okazać, że ulotka będzie wyglądała inaczej niż na ekranie komputera a logo wyhaftowane na koszulce nagle zrobiło się nieczytelne. Z uwagi na nasze doświadczenie pilnujemy takich spraw już na etapie projektowania jednak zdarzają się sytuacje, że musimy przygotowywać już istniejące projekty do druku lub innej produkcji.

sprawdź szczegóły

idea iconWymyślimy Ci świetną reklamę

Samo projektowanie nie ogranicza się tylko do grafiki. Pomysł jest równie ważny co piękne bitmapy czy dokładne wektory. Jeżeli masz plan na swoją działalność to już połowa sukcesu. My możemy Ci pomóc z tą druga połówką. Oprócz rzeczy, które wymieniliśmy wcześniej, możemy opracować ciekawą i niepowtarzalną nazwę dla Twojej działalności, podpowiedzieć strategie marketingowe, wymyślić oryginalną i chwytliwą reklamę lub zaplanować całą kampanię reklamową.

sprawdź szczegóły

Jak to się odbywa u nas?

Czyli nasz proces tworzenia w skrócie

planowanie

1. Planowanie

Na wstępie załatwiamy takie rzeczy jak wprowadzenie do projektu nazywane też brief’em. Im więcej dowiemy sie od Ciebie na początku współpracy tym lepiej będziemy mogli dopasować ofertę do Twoich potrzeb. Na tym etapie również podpisujemy umowę i przechodzimy do dalszych prac.

web arrow
projektowanie

2. Projektowanie

Na tym etapie nasza grupa kreatywnych projektantów przedstawi Ci pomysły, szkice oraz przykładowe propozycje. W trakcie pracy będziemy razem konsultować projekty oraz wprowadzać ewentualne poprawki.

web arrow
przygotowanie

3. Przygotowanie

Po akceptacji ostatecznej wersji projektu przygotowujemy pliki do druku lub innej produkcji w zależności od przeznaczenia. Przekażemy Ci pliki, które będą spełniały obecne standardy. Opcjonalnie możemy też zająć się Produkcją.